کاشت ابرو(پیوند ابرو)|کاشت مژه|قیمت کاشت ابرو|در بهترین کلینیک زیبایی

هرگاه صحبت از زیبایی می نماییم، ناخودآگاه زیبایی صورت به ذهن خطور میکند.

باید پذیرفت ابرو یکی از ارکان تأثیرگذار در قضاوت زیبایی صورت علی الخصوص برای خانم هاست. ت

توی ابرو، هاشور ابرو و ... راه هایی هستند که برای جبران کم پشتی ابرو مورد آزمایش خیلی ها قرار میگیرند،

اما واضح است که جدای از محدودیت ها و عوارض هر کدام از موارد ذکر شده، نتیجه کار در قیاس با ابروی طبیعی و پرپشت فاصله ای قابل توجه دارد. اما به راستی راه حل چیست ؟

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یا همان پیوند ابرو عبارتست از یک پروسه کاملا پزشکی-تخصصی که طی آن از موهای بخشی از سر که به جنس ابرو نزدیک تر است (مانند موهای کناره گوش در سر)، برداشته شده و در ناحیه ابرو کاشته می گردد.

بنابر این می توان گفت که اصول کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو بوده با این تفاوت که کاشت ابرو از ظرافت و حساسیت بالاتری برخوردار است.

عوارض کاشت ابرو

همانطور که گفته شد قواعد و اصول کاشت ابرو مانند کاشت مو می باشد.

بنابراین چند روز پس از عمل کاشت ابرو، تارهای کاشته شده ریزش پیدا نموده و پس از 3 ماه موهای جدید ابرو جوانه خواهند زد. تکمیل روند رویش به 9 ماه زمان احتیاج دارد.

مجدداً یادآور میگردد به دلیل ظرافت و حساسیت کاشت ابرو، لازم است این عمل تحت نظر متخصص پوست و مو صورت پذیرد تا از عوارض گاهاً جبران ناپذیر این عمل جلوگیری صورت پذیرد.

کاشت ابروکاشت ابرو
کاشت ابرو
کاشت ابرو
کاشت ابرو

آیا پوست من نیاز به پاکسازی دارد؟

استرس،اضطراب و…درکنار،آلودگی هوا و تغذیه ناسالم همه و همه دست به دست هم میدهند که سلامت و زیبائی پوست شما به خطر بیایفتد. پاکسازی پوست و جوانسازی پوست از جمله مواردی هستند که میتوانند در حفظ طراوت و سلامت پوستتان به شما کمک کند. شیوه های مختلفی جهت اسکین کیر یا همان پاکسازی پوست وجود […]

آیا میتوان از یخ برای کاهش درد بعد از عمل های زیبائی استفاده کرد؟

دکتر مهرشاد رابط : با وجود اینکه احساس درد پس از درمان نادر است، اگر احساس درد دارید کیسه یخ را روی ناحیه‌ی مورد نظر قرار دهید تا درد کمتر شده یا برطرف شود.

ما را دنبال کنید...